Yükleniyor...

TATTOO

Neler Yapıyoruz

NASIL RANDEVU ALABİLİRİM ?


Tercih ettiğiniz sanatçıyı/sanatçıları seçtikten sonra, salonumuza uğrayabilir, yada bizi arayarak randevunuzu alabilirsiniz. 


DÖVME FİYATLARI NEDİR ?

 Nihai fiyat, boyuta, tasarımın detayına, gövdede yerleştirileceği yere ve son olarak hangi sanatçıyı seçtiğinize bağlıdır.

DÖVME FİYAT TEKLİFİ NASIL ALABİLİRİM ?Doğru bir fiyat aralığı elde etmenin en iyi yolu, sanatçıyla (ücretsiz) yüz yüze görüşmektir. Altarnatif olarak istediğiniz dövme modeli belli ise whatsapp yoluyla veya instagram üzerinden ücretsiz bir şekilde fiyat bilgisi alabilirsiniz. Fikrinizi detaylandırmak için boyutu, gövde üzerindeki yerleşimi, detayı vb. bilgileri vererek öğrenebilirsiniz

ACITIR MI ?Daha az acıması için bölgesel uyuşturucu krem kullanıyoruz acıyı %70 azaltıyor. Hafif bir acı hissediliyor yapılırken burada dikkat edilmesi gereken uyuşturucu kremi kullanma koşullarına uygun bir şekilde kullanmak.


BİR DÖVME NE KADAR SÜREDE İYİLEŞİR ?


“İyileşmesi” 2 - 4 hafta sürer. 

DÖVME BAKIMI NASIL YAPILIR ?Her dükkanın kendi önerilen bakım yöntemleri vardır. Dövme yaptırdıktan sonra size bir talimat bilgisi verilecektir. 

HANGİ ÖDEME ŞEKİLLERİ KABUL EDİLİR?Nakit , kredi kartı veya havale seçeneği vardır.


RANDEVU ALMAYA KARAR VERİRSEM DEPOZİTO BIRAKMAM GEREKİR Mİ ?


Evet. Randevu almak için %25 kapora alınmaktadır.